Nie ma ubrań, w których wyglądasz niekorzystnie — są tylko te źle skrojone

Zaczynałam od projektowania ubranek dla lalek i mojej mamy, jednak szybko okazało się, że na przyszywaniu kolorowych guziczków się nie skończy. Pasja małej dziewczynki przerodziła się pełnoprawny zawód — ukończyłam Wyższą Szkołę Sztuki Stosowanej w Poznaniu oraz Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie uczyłam się druku na tkaninie oraz grafiki użytkowej. Dzisiaj mam ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu, konstruowaniu i szyciu odzieży (scenicznej, dziecięcej, biznesowej i reklamowej) i nadal towarzyszy mi ta wspaniała, dziecięca radość, kiedy wymyślam nowe wzory, porównuję tkaniny czy dopracowuję najdrobniejsze szczegóły projektu. Od kilku lat tworzę autorskie kolekcje i własne tkaniny – maluję na jedwabiu, projektuję druki, hafty, ozdoby i plisowania – życie jest zbyt krótkie, żeby ubierać się brzydko, nudno i niewygodnie!

Ubieram prezeski, aktorki i polityczki (w moich projektach występowała niejednokrotnie Pierwsza Dama, a suknia z gwiazdozbiorem Olgi Tokarczuk znana jest już chyba na całym świecie). W ubraniu jednak najważniejsza jest kobieta, dlatego przede wszystkim ubieram kobiety — te wracające do pracy i do zdrowia, idące po awans oraz do ołtarza, odbierające nagrody i dzieci z przedszkola. Wszystkie te, dla których estetyka jest równie ważna, co komfort noszenia.

Nie wierzę, że współczesne kobiety powinny wybierać między jakością a ceną; między królującymi trendami a ubraniami, w których mogą funkcjonować i świetnie wyglądać podczas różnych okazji. Przykładam ogromną uwagę do jakości, dlatego w mojej pracowni nie idę na skróty i nie szyję na jeden sezon — materiały, których używam w projektach posłużą przez długie lata, więc uszytą przeze mnie sukienkę, będziesz mogła podarować córce. Ona też będzie w niej świetnie wyglądać.

W Atelier podzielisz się swoimi marzeniami, powybierasz, powybrzydzasz oraz przekonasz się, że ubranie dodaje nie tylko urody, ale także pewności siebie. Spotkasz tu wspaniałe krawcowe i stylistki, dzięki którym garderoba odświeży się samoistnie, a ze swojego słownika wyrzucisz powtarzane latami: „nie mam się w co ubrać”. Atelier jest miejscem, w którym wspólnie stworzymy i uszyjemy na miarę Twój wymarzony projekt.